גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
לתרומה
צרו קשר EN عربي

ניוזלטר - ראש השנה

בפרוס השנה החדשה, עמותת "לראות" מאחלת לך ולבני ביתך שנה טובה,  שנת בריאות והתחדשות יצירתית, ומלאה בהישגים אישיים ומקצועיים.

אנו מזמינים אתכם לבקר באתר החדש של עמותת לראות

האתר שינה את פניו והפך להיות נגיש וידידותי יותר למשתמש. תודה מיוחדת ליאיר שפר, חבר הוועד המנהל, ולצוות בחברת "כתום" שעמל ארוכות בהתנדבות  מלאה על המלאכה.  

אנו נעדכן את האתר בהתאם לשלושה קהלי היעד שהעמותה משרתת: הקהל הרחב, קהל לקויי הראייה וקהל החוקרים והרופאים, כאשר כל המידע יהיה פתוח לכול. עדיין חסרים תכנים, ובמהלך החודשים הקרובים נשלים אותם.

 

האתר יכלול עדכונים שנתיים על מחקרים פעילים בארץ, ועדכון שוטף של מאמרים על חידושים בבריאות העין ומניעת עיוורון. נוסיף מידע בנושא רפואה מונעת בעיניים בכלל, ועל חשיבות הגילוי המוקדם של מחלות עיניים ומניעתן בפרט.

אנא היבדקו אצל רופא עיניים!

חדשות ספטמבר באתר:

דיווח על הכנס השנתי של עמותת "לראות" ושל עמותת ה"בסט" הכולל תמונות, תקצירי הרצאות וסרטי וידאו של הדוברים, ביניהם פרופ' שרדני, המדען הראשי ממשרד הבריאות, וד"ר דרור שרון על החידושים בגנטיקה של העין. תוכלו גם להתעדכן על הנעשה בעמותה בסקירה הכללית ל-2008 ובמצגת על תוכניות 2009-2010.

הפקנו לוח שנה עם מסרים על רפואה מונעת בעיניים. נשמח לקבל את הזמנתכם. פרטים -באתר.

עמותת "לראות" שמחה להודיע על מינוי מנהלת אתר, גב' רוני פיינגולד,שתעדכן את האתר על בסיס שבועי.

עם פרוס השנה החדשה ברצוננו להודות לכל המתנדבים (ראו רשימה באתר), לחברי הוועד המנהל המסורים, לחברי המועצה המדעית התורמים למדע ולבריאות כולנו ולאביבה, מזכירת העמותה על מסירותה ועל החיוך התמידי.

 

ברכות מכל הלב לשנה טובה ומבורכת,

 

                                      נדין הולנדר

                               מנכ"ל עמותת לראות  

x

עמותת לראות מתגייסת למלחמה

בואו לקרוא על הפרויקטים העיקריים שלנו בזמן המלחמה ואיך אתם יכולים לתרום

למעבר לדף